Poniedziałek-piątek 9:00 - 18:00

Witamy w świecie finansów

Witamy w świecie finansów
Chcielibyśmy przywitać Cię na naszym blogu kredytowym, który stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. W naszej codziennej pracy spotykamy się z ogromną ilością nieścisłości, błędnych przekonań czy najzwyczajniej brakiem wiedzy – zarówno ze strony klientów jak i ludzi związanych z branżą finansową. Wykorzystując proste narzędzie jakim jest blog – pragniemy dotrzeć do jak najszerszego grona osób, przekazując naszą wiedzę zdobywaną poprzez lata pracy w branży finansowej. Wierzymy, że zawarte tu informacje, porady czy przestrogi, ułatwią poruszanie się po tym trudnym gruncie. Dodatkowo, chętnie wspomożemy swoim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów napotkanych na finansowej drodze.
Kim jesteśmy i jaki jest nasz cel ?
Jesteśmy grupą ekspertów kredytowych działających w branży od ponad 10 lat. Prywatnie – to właśnie branża finansowa skrzyżowała nasze drogi. Dzięki temu, mogliśmy wymienić swoje dotychczasowe doświadczenia, tworząc miejsce takie jak to, czyli kompendium wiedzy o branży finansowej.
Swoimi regularnymi publikacjami chcielibyśmy pomóc w zrozumieniu mechanizmów, terminologii oraz zasad, jakie funkcjonują w tej branży. Pragniemy pokazać, że nawet najmniejszy detal może być kluczowym elementem układanki. Działamy w myśl zasady, iż pracować należy mądrze, a nie ciężko. Do wszystkiego, co w życiu robimy – należy się odpowiednio przygotować i wiedza, którą chcemy się dzielić – ma te przygotowania ułatwić.
Wierzymy, że zebranie w jednym miejscu nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej, okaże się pomocne w zrozumieniu zawiłych procedur bankowych. Jesteśmy tu po to, by dzielić się wiedzą.
Pozdrawiamy, Zespół skredytuj.pl