Poniedziałek-piątek 9:00 - 18:00

Jeżeli korzystałeś z usług doradców skredytuj.pl to zapraszamy do podzielenia się swoją opinią.

Formularz


  Referencje*
  * obowiązkowe

Referencje

Bartłomiej - 06.04.2018
Gorąco polecam współpracę z Panem Sebastianem. Od początku do końca wszystko jest bardzo klarowne, żadne pytania nie pozostają bez odpowiedzi natomiast kontakt mailowy jest błyskawiczny. Pan Sebastian krok po kroku przeprowadził mnie przez proces pożyczki i na bieżąco wyjaśniał każde zagadnienie. Bez zastanowienia skorzystałbym z usług Pana Sebastiana ponownie, jeszcze raz polecam i dziękuję.
Tomasz - 05.03.2018
Zdecydowanie polecam Pana Macieja. Gdy zamieściłem tutaj posta z prośbą o pomoc z załatwieniu kredytu konsolidacyjnego, odezwał się do mnie dosłownie po jego dodaniu za co wielki szacunek, jak i przeprowadził bez problemu przez cały proceder kredytowy, a kontakt mailowy i telefoniczny bez najmniejszych problemów. Z czystym sercem polecam współpracę z Panem Maciejem, jest fachowcem w tym co robi. Gdy tylko będzie potrzeba na pewno skorzystam jeszcze raz z jego usług.  
Jakub - 28.02.2018
Pan Krzysztof po raz drugi pomógł mi w otrzymaniu kredytu na bardzo korzystnych warunkach, polecam
Marcin - 20.11.2017
Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Sebastiana jako doradcę kredytowego - błyskawicznie przeprowadził mnie przez formalności związane z kredytem gotówkowym. Na wszystkie pytania, które mu zadałem, odpowiedział treściwie i w bardzo krótkim czasie. Dodatkowym plusem Pana Sebastiana jest mobilność - spotkaliśmy się w miejscu, które było na trasie mojej podróży i to w terminie, w którym już prawie nikt nie myśli o pracy (piątek wieczorem).
Marcin - 20.10.2017
Serdecznie dziękuje panu Krzysztofowi za pomoc w procesowaniu wniosku. Miałem dość skomplikowaną sytuację finansową, ale dzięki pomocy pana Krzysztofa udało się wyjść na prostą. Serdecznie polecam.
Adam - 26.07.2017
Polecam Pana Macieja, pełen profesjonalizm i cierpliwość do takiego męczliwego klienta jak ja Wszystko się udało, kredyt otrzymany, oby więcej takich doradców
Ewelina - 16.07.2017
Jeśli ktoś się waha, czy skorzystać z usług Pana Krzysztofa, to mogę powiedzieć tylko jedno - WARTO. Wydawało mi się, że sytuacja jest beznadziejna - bank, do którego spływało moje wynagrodzenie od 5 lat, odmówił pożyczki ze względu na chwilówki. Pan Krzysztof w dniu otrzymania dokumentów przekazał nowinę, że jest pozytywna decyzja kredytowa, następnego dnia po dosłownie 20-stu minutach miałam potrzebną kwotę na koncie, i to na dogodnych warunkach. Serdecznie dziękuję i polecam!
Aleksander - 11.05.2017
Dołączam się do grona zadowolonych klientów i z czystym sumieniem polecam usługi Pana Macieja, nie spodziewałem się ze otrzymanie kredytu możne być tak szybkie i proste, szczególnie ze umowa kończy mi się w październiku, na pewno w przyszłości chcąc wziąć kredyt skorzystam ponownie z jego usług. POLECAM i POZDRAWIAM !
Ariel - 25.11.2016
Serdecznie dziękuję Panie Krzysztofie za pomoc w uzyskaniu kredytu (konsolidacja + gotówka), Pan Krzysztof przeprowadzi Was przez wszystkie procedury związane z udzieleniem kredytu. Wszystko załatwione w rekordowym czasie 5 dni! w tym był weekend. Niemożliwe dla mnie wyjście z problemów, okazało się możliwe dzięki Panu. Dziękuję i raz jeszcze pozdrawiam! Dzięki takim ludziom życie staje się ponownie przyjemnością.  
Magdalena - 19.08.2018
Witam wszystkich. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Macieja Wójtowicza. Kredyt wyszukany przez Niego spełnił moje oczekiwania a nie banku .Wszystko odbyło się tak jak sobie wyobrażałem szybko, błyskawiczny miły kontakt oraz fachowa pomoc. Wszystkim chcących brać jakiekolwiek pożyczki sugeruję skontaktować się z tym miłym Panem. Pozdrawiam Pana Macieja.
Michał - 09.06.2016
Pierwszy raz korzystałem z tego typu pośrednictwa i na początku miałem pewne obawy. Ale pomoc Pana Sebastiana mogę polecić z czystym sercem. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na zadawane pytania. Całą procedurę udało się załatwić szybko i sprawnie. Zapewniona pomoc od początku do końca. Polecam i pozdrawiam!
Monika - 23.10.2015
Wydawało mi się, że jestem już w sytuacji bez wyjścia, jednak Pan Krzysztof uratował mi życie W ciągu jednego dnia załatwił dla mnie to, co wcześniej było nieosiągalne. Szkoda, że tak rzadko można spotkać w życiu tak pomocnych ludzi. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc przy uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. Poza tym ogromnym plusem jest możliwość ciągłego kontaktu, co daje dużo wsparcia. Raz jeszcze bardzo dziękuję. 
Piotr - 26.06.2015
Pan Sebastian bardzo profesjonalnie zajął się wszystkimi formalnościami związanymi z kredytem konsolidacyjnym. Na każde nawet najgłupsze pytanie od razu odpowiadał i miał dla nas czas. Z czystym sercem mogę polecić usługi świadczone przez Pana Sebastiana. Serdecznie pozdrawiam.
Przemysław - 16.03.2015
Gorąco polecam usługi i pomoc Pana Maćka, pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje sprawiły że Pan Maciek pomógł mi uzyskać kredyt konsolidacyjny taki o jakim marzyłem. Odpowiadał na każde pytanie oraz każdy telefon. Jeśli ktoś naprawdę poszukuje pomocy to ta osoba na pewno zrobi wszystko by jej pomóc. Gorąco polecam!!! I jeszcze raz dziękuję Panie Maćku!!  
Łukasz - 15.12.2014
Ja nie jestem zadowolony ze współpracy z Panem Sebastianem gdyż zadowolony to mało powiedziane!!! Warunki jakie Pan Sebastian obiecywał na początku pod koniec były jeszcze lepsze.
Zawsze służy pomocą, odpowiada na wszystkie pytania....negocjuje najlepsze warunki dla klienta. Na pewno w przyszłości jak zajdzie taka potrzeba skorzystam jeszcze raz z pomocy Pana Sebastiana;) pozdrawiam i serdecznie POLECAM!!!

Aby Przyspieszyć Kontakt wypełnij Formularz

 Wypełnij